Služby

Zatímco běžná jídelna jen vaří, my nabízíme komplexní stravovací služby.

Našim cílem je nejen kvalitně a bezpečně najezený, ale hlavně spokojený strávník. I proto se nabídka našich služeb podobá spíše restauracím než klasickým školním jídelnám, které si všichni pamatujeme z dětství. Podívejte se, co všechno vám můžeme nabídnout.

špinavé talire

spolehlivost

Polední obědy

Každý náš jídelní lístek sestavujeme s maximální pečlivostí. Máme neustále na paměti, že čerstvá a vyvážená strava má při každodenním stravování výrazný vliv na zdraví i pohodu každého jedince a přispívá k prožití plnohodnotného a smysluplného života. Ve školním stravování zásadně nepoužíváme ostrá koření či přidané glutamáty a minimalizujeme smažená jídla.

Objednávkový systém

Výběr ze 2 až 3 jídel probíhá na portálu Můj Scolarest, proto není problém objednat dítěti oběd pohodlně na dálku z domova.

Stravování i po zbytek dne

Snažíme se našim strávníkům i jejich rodičům co nejvíce vyjít vstříc a vypomoci tam, kde můžeme. Proto ve školách nabízíme i doplňkové prodeje, a to nejen svačinek, ale také snídaní.

Snídaně

Uvědomujeme si čím dál více se zvyšující nároky na rodiče. Proto v našich jídelnách nabízíme možnost snídaní, a to jak pro děti, tak pro rodiče. Rodič tak má šanci v uspěchaném ránu začít den společně kvalitní snídaní.

Svačinky

Při společné domluvě všech rodičů třídy je možné zajistit jednotné svačinky, díky kterým se všechny děti kvalitně nají, a navíc si mezi sebou svačinky nezávidí.

Školní bufet

Malým i velkým strávníkům přinášíme doplňkový sortiment rozšířený o výrobky domácí výroby, které jsou připravovány na místě z čerstvých surovin. Rodiče mají navíc možnost v portálu Můj Scolarest nastavit omezení, na jejichž základě nebude jeho dítku prodán daný typ zboží.

Edukativní programy

Čas oběda je prostor pro komunikaci nejen mezi studenty, ale i směrem k nim. Využíváme tohoto času k doplnění našich služeb o zajímavé informace, hravou a obrazovou formou pomocí několika projektů

Jíme zdravě, Učíme se s radostí, Žijeme odpovědně

Ucelený a propracovaný koncept projektu zajišťuje nenásilné vzdělání žáků a studentů v oboru gastronomie či společenské sounáležitosti. Projekt se zaměřuje na poskytování relevantních informací o pestré a vyvážené stravě, zajímavou formou podává našim strávníkům obohacující znalosti ze světa gastronomie a chutí a v neposlední řadě vytváří komplexní přístup k bezpečnému a udržitelnému prostředí a vztah jednotlivce ke společenské odpovědnosti.

Jíme s Barvožroutem

Motivační projekt pro děti prvního stupně, ve kterém se hravou formou učí, jak by ideálně měl vypadat jejich oběd. Pomocí nálepek a vybarvování kartiček si osvojují, co to vlastně znamená pestrá strava.

Workshop slavnostního stolování

Zorientovat se při slavnostní tabuli v záplavě příborů různých velikostí je občas oříšek i pro nás dospělé. Proto na středních školách pořádáme v rámci společenské nauky modelový oběd, během kterého si náctiletí osvojují základní návyky slavnostního stolování.

Vypomůžeme, kde je třeba

Celoměstský provoz

Při zájmu ze strany obce jsme schopní zajistit obědy nejen pro základní a mateřské školy obce, ale také pro ostatní sociální služby, jako jsou domovy důchodců, sanatoria apod.

Díky skvěle zvládnutému logistickému systému splňujeme náročná kritéria zařazení do integrovaných záchranných systémů a dokážeme zajistit stravování i při záplavách či jiných neplánovaných situacích.

Cateringové služby

Potřebujete zajistit občerstvení pro maturitní zkoušky, školní večírky, dny otevřených dveří nebo pohostit důležité návštěvníky? Pro nás žádný problém.